MOBILI ETNINĖS MUZIKOS ĮRAŠŲ STUDIJA

ISTORIJA

Nuo 1994 iki 2007 metų muzikos kūrybos ir įrašų srityse dirbantis Donatas Bielkauskas įrašinėdavo tik savo ir draugų muziką soliniuose (DONIS ir d.n.s.) bei bendruose projektuose (DONIS, Wejdas, Kūlgrinda ir t.t.). Plačiau apie tai paskaityti galima www.donis.lt

Per tuos metus, bendraujant ir su saviveiklinių kolektyvų vadovais, išryškėjo etninių įrašų specifika ir problematiškumas. To pasekoje 2007 metų pabaigoje savo veiklą pradėjo mobili etninės muzikos įrašų studija. Studija specializuojasi folklorinės, liaudiškos, neofolklorinės ir elektroninės muzikos įrašuose. Taip pat siūlomos ir filmavimo, vaizdo montažo paslaugos.


KODĖL VERTA ĮSIRAŠINĖTI ŠIOJE STUDIJOJE ?

Dirbame nuoširdžiai, neskaičiuodami darbo valandų, iki pasiekiamas mums ir mūsų užsakovui tinkamas rezultatas.

Specializuojamės siauroje muzikinėje stilistikoje, ir tai suteikia galimybę tikslingai gilintis į žanrinius įpatumus.

Donatas yra kvalifikuotas saviveiklinių kolektyvų meno vadovas, tad turi patirties dirbant su liaudies muzikantais, liaudiškos muzikos kapelomis ir folkloriniais kolektyvais (KU 2000 metais baigė studijas pagal Liaudies muzikos studijų programą, įgijo aukštąjį mokslą ir jam suteiktos liaudiškos muzikos kolektyvo vadovo, instrumento pedagogo (birbynė), solisto, orkestro ir ansamblio artisto kvalifikacijos.).

Įrašų studija “pati atvyksta” pas užsakovą, tad sutaupote lėšas transportui ir savo brangų laiką.

Mes jus konsultuosime visais kylančiais klausimais parengiant projektą dėl reikalingų įrašams ir leidybai lėšų, suplanuojant darbų eiliškumą.

Galime padaryti CD/DVD bukletui reikalingas fotografijas ir pasiūlyti dizaino sprendimus.

Kontaktuosime su gamintojais, patys pristatysime “Master CD” pramoninei kompaktų gamybai. 


Kviečiame bendradarbiauti !


Kontaktai:

Donatas Bielkauskas

E-paštas: dns@donis.lt

Mob.tel.Nr.: 867216413